O Nas

ELTEMES Sp. z o.o.

istnieje na polskim rynku od 2007 roku.

ELTEMES Sp. z o. o. swoją działalność prowadzi w dwóch lokalizacjach, w których posiada biura handlowe oraz zaplecze magazynowo – produkcyjne:
– w Trzebini, kod pocztowy 32- 540, przy ul. Słowackiego 49 – woj. małopolskie
– w Radzionkowie, kod pocztowy 41-922, przy ul. Anieli Krzywoń 16 – woj. śląskie

ELTEMES Sp. z o. o. zajmuje się działalnością handlową, produkcyjną, remontową i serwisową. Głównym obszarem działalności Spółki jest branża górnicza oraz hutnicza, a także szeroko rozumiany przemysł. Prowadzimy działania handlowo-usługowe na rynku polskim oraz na rynkach zagranicznych.

ELTEMES Sp. z o. o. jest bezpośrednim dostawcą towarów i usług dla kopalń, hut i zakładów przemysłowych oraz poddostawcą dla podmiotów działających w tych sektorach.

ELTEMES Sp. z o. o. posiada niezbędne kompetencje do projektowania, wytwarzania, uruchamiania, serwisowania i remontowania hydraulicznych oraz elektrohydraulicznych systemów sterowania, a także wszystkich urządzeń dodatkowych niezbędnych do poprawnego funkcjonowania układów hydraulicznych. Świadczymy również usługi w zakresie doradztwa i wsparcia technicznego przy wdrażaniu rozwiązań dla przemysłu oraz automatyzacji procesów przemysłowych na rynku krajowym i rynkach zagranicznych.

Oferowane przez nas urządzenia oraz podzespoły, posiadają dopuszczenia do pracy w wyrobiskach górniczych oraz strefach zagrożonych wybuchem. Znajdują zastosowanie wszędzie tam, gdzie należy zadbać o bezawaryjną pracę maszyn i urządzeń oraz poprawę bezpieczeństwa pracy ludzi.

ELTEMES Sp. z o. o. jest również skoncentrowana i mocno zaangażowana w działalność handlowo-usługową na obszarze szeroko pojętych Bałkanów oraz państw Europy Wschodniej.

Posiadamy przedstawicieli techniczno-handlowych oraz podmioty współpracujące z naszą Spółką ze znajomością rynków, procedur i języków lokalnych w Rumunii, Bułgarii, Serbii, Czarnogórze oraz Bośni i Hercegowinie, a także w Rosji, Ukrainie i Białorusi, co daje nam pozycję stabilnego partnera oraz dobre podstawy do podjęcia działań zmierzających do rozpoznania i budowy rynku dla naszych obecnych i przyszłych Kontrahentów.

W chwili obecnej jesteśmy liczącym się dostawcą sprzętu dla rumuńskiego górnictwa, hutnictwa oraz przemysłu. Dostarczane wyroby to między innymi produkty firm Apator Mining, Bitner Kable, Pegral, Carbonex, Huta Łabędy, Elektrometal, a także kompletne układy hydrauliki sterowniczej, podzespoły i części układów podpornościowych, elementy złączne oraz przewody i węże hydrauliczne wysokociśnieniowe czołowych polskich i zagranicznych producentów.

ELTEMES Sp. z o. o. jako dostawca towarów i usług posiada ugruntowaną pozycję na rynku polskim i zagranicznym zapewnioną przez aktywne działania nastawione na dopasowanie się do potrzeb Klientów. Jest to efekt doskonałej jakości oferowanych produktów, sprawnego serwisu oraz wykwalifikowanej kadry.

Skontaktuj się z nami