Eltemes Sp. z o.o.

Spółka Eltemes istnieje od 2007 roku. Swoją działalności firma prowadzi w Trzebini przy ul. Słowackiego 49, gdzie posiada nieruchomość. Głównym przedmiotem działalności firmy jest działalność handlowa skoncentrowana na branży górniczej w Polsce i poza jej granicami. Jesteśmy dostawcą bezpośrednio do kopalń jak i poddostawcą do podmiotów z tej branży. Pozostała obszary w których funkcjonuje firma to między innymi dostawa i montaż rozdzielnic średniego i niskiego napięcia dla odbiorców przemysłowych.

Od samego założenia nasza firma była skoncentrowana na obszarze szeroko pojętych Bałkanów. W chwili obecnej jest liczącym się dostawcą sprzętu dla rumuńskiego górnictwa. Dostarczone wyroby to między innymi produkty firm Apator Mining, Bitner Kable, Pegral, Carbonex, a także hydraulika sterownicza i złączna oraz przewody wysokociśnieniowe czołowych polskich producentów.

Posiadamy przedstawicieli i osoby współpracujące z naszą firmą ze znajomością rynków, procedur i języków lokalnych w Rumunii, Bułgarii, Serbii, Czarnogóry, Bośni i Hercegowinie co daje dobre podstawy do podjęcia działań zmierzających do rozpoznania i budowy rynku dla naszych kontrahentów.

Kontakt

Adres do korespondencji:
ul. Juliusza Słowackiego 49
32-540 Trzebinia

Telefon: +48 32 625-87-90
Fax: +48 32 625-88-83
Email:
Adres

Eltemes Sp. z o.o.
ul. Juliusza Słowackiego 49
32-540 Trzebinia

Przydatne strony

Mapa strony
Kontakt